Всеукраїнські педчитання «Добра воля – найдорожча перемога»

30 жовт. 2019
Всеукраїнські педчитання «Добра воля – найдорожча перемога»

«Добра воля – найдорожча перемога»

26-27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені

М.П. Драгоманова відбулися Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Добра воля – найдорожча перемога»,в роботі яких уже традиційно взяли участь учителі сьомої школи. Учасниками цьогорічних Читань стали: Шевченко С.Д., Ніколайчук І.В. та Харламенко Л.В.

У колі друзів та однодумців обговорювалися складні питання самовдосконалення дорослих для того, щоб зрозуміти, як створювати такий освітній простір, який  би дав можливість дітям відчувати свою відповідальність за саморозвиток.

Педагоги відмітили: « …слухаючи виступи, краще розумієш свою відповідальність у вихованні довірених мені дітей. Такі читання дають можливість зазирнути в свою Душу, відкрити кращі свої можливості, відчути гордість за ту роботу, яку ти виконуєш у своєму житті».

Заключна спільна зустрічу формі «Вільного мікрофона»підвела підсумки Читань.Педагогічні читання актуалізували думку про те, що світла воля має духовну природу та сприяє нашому свідомому утриманню від злого задля того, щоб творити добро.

Для перегляду фотоальбому натисніть на картинці

Для перегляду всіх фотоальбомів натисніть тут