ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ

6 лист. 2019
ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ

Весело, пізнавально й корисно провели канікули учні ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.)

Класні  керівники , вчителі  й батьки  організували для дітей корисний , веселий і смачний відпочинок. Так учні 11-А та  9-А  класів на чолі з класним керівниками Ніколайчук І.В. , Крутієнко Н.В., Кожухаренко І.М.  та вчителями   відвідали  підприємство « Данон», філія якого знаходиться в            м. Херсоні. Майбутні  випускники ,одягнені в стерильний спецодяг приймали участь в  виробничому процесі цього успішного підприємства . Для багатьох візит на  підприємство  став важливим уроком профорієнтації. Найцікавішим було те . що виготовлену  власними руками продукцію випускники могли ще й покуштувати.

Учні  6-х і 7-х класів    класів  на чолі з класними керівниками          Стрепетовою О.В.,  Карпенко О.М. та  Ковтун Т.І.  відвідали приватне підприємство  «ОСА» по виробництву напівфабрикатів: пельменів, та іншої смачної продукції. Учні стали учасниками виробництва і споживання якісної й конкурентоспроможної  української продукції. А головне, діти, переконались ,що не варто їздити за тридев’ять земель, щоб стати успішною й забезпеченою людиною. Треба лише проявити власну творчу ініціативу, докласти зусиль і використовувати свій потенціал  на своїй рідній українській землі .

Наймолодші школярі 2-х класів у супроводі класного керівника Кисіль Інни Іванівни  та батьків від душі  розважались  в « Джампарку», смачненько підкріпились, щоб  з новими силами  сісти за парти. Ось такі  веселі осінні  канікули  провели учні  ЗОШ №7.

Для перегляду усіх фото натисніть на картинці

Для перегяляду усіх фотоальбомів натисніть тут