Афган болить в моїй душі-2020

15 лют. 2020
15 лютого 2020 року народ України, відзначатиме День воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав.

Після ІІ Світової війни українцям, як і представникам інших народів на пострадянському просторі, довелось внесли свою важку лепту справу вирішення чужих державних інтересів в 20 країнах світу. Та найтяжчим і найдовшим конфліктом, в якому змушені були приймати участь українські воїни, коли Україна перебувала у складі колишньої держави Союзу Радянських Соціалістичних Республік, стала війна в Афганістані, яка продовжувалась з 1979-го по 1989 рік. Через цю війну пройшло 160 тисяч 375 чоловік українських воїнів. Більше 4 тисяч повернулись додому в цинкових трунах, 8 тисяч отримали важкі поранення, а 3560 чоловік стали інвалідами, 80 чоловік пропали безвісти. Україна й досі підраховує страшні втрати після цієї кровопролитної війни і в цьому році вшановує 31-шу річницю виведення радянських військ з Афганістану.
13 лютого 2020 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради( директор Лілія Грішагіна) гостинно зустріла ветерана війни в Афганістані Колесник Альбіну Миколаївну. Зустріч пройшла цікаво й піднесено. Учні 8- 10-х класів були вражені спогадами цієї мужньої жінки, яка добровільно поїхала до Афганістану під час воєнних дій з метою допомогти радянським бійцям своїми знаннями й професійною майстерністю. Затамувавши подих ,вони слухали розповідь жінки-ветерана. Директор школи Лілія Грішагіна від учнів і вчителів навчального закладу подякувала Альбіні Миколаївні за її життєвий подвиг.

Альбом фото

Фотогалерея ЗОШ 7