12 лют. 2018

Розвиток креативного мислення - шлях до ефективного навчання

В умовах постійно зростаючого обсягу інформації, навчального матеріалу, що має засвоїти дитина, виникає потреба шукати шляхи ефективного навчання, приховані резерви розумової активності.
8 лют. 2018

Психолого-педагогічний семінар у ЗОШ №7

Психолого-педагогічний семінар у ЗОШ №7 «Тимбілдинг як складова успішної реалізації концепції» «Нова українська школа»
1 лют. 2018

Майстер-клас Кучми Л.Д. "Гуманні відносини в ЗОШ № 7"

25 січня 2018року вчитель ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.) Кучма Любов Дмитрівна провела друге засідання майстер – класу «Стати найкращою версією самого себе» для вчителів початкових класів м. Нової Каховки на тему: «Роль спілкування у формуванні гуманних взаємовідносин».
28 січ. 2018

Учні сьомої школи вшанували пам’ять героїв Крут

Саме такими віршованими словами розпочався виховний захід в ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) присвячений 100-річчю вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року. На заході були присутні: секретар Таврійської міської ради Хахалев Андрій Миколайович та працівник виконавчого комітету по зв'язкам з громадськістю Климова Жанна Володимирівна.
23 січ. 2018

Свято об’єднання та історії в музеї Таврійська

В невимушеній, по-домашньому затишній обстановці в формі уривків із літературних творів українських авторів, висловів державних діячів України того часу Наталя Малинова та Юлія Дяглова, Тетяна Нечай, Юлія Нікіткова провели екскурс в минуле нашої держави, спілкувалися з глядачами заходу – дев'ятикласниками Таврійської середньої школи № 7 та їх вчителем Людмилою Звонарьовою, ставили їм запитання на знання історичного минулого нашої держави.
17 січ. 2018

Чарівні канікули учнів ЗОШ №7 у Львові

Зимовий Львів вабить любителів активного відпочинку до неймовірних красот, автентичної культури, давніх традицій і природних багатств Західної України. Щоб відчути традиції західноукраїнського краю група учнів 5-9 класів ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) на зимових канікулах відвідали м. Львів.
9 січ. 2018

Педрада "Соціалізація школярів – необхідні умови і можливості успішної адаптації в суспільстві"

З метою вироблення нових підходів до виховання і навчання в умовах гуманізації і соціалізації 9 січня в ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) було проведено педагогічну раду «Соціалізація школярів – необхідні умови і можливості успішної адаптації в суспільстві».
22 груд. 2017

Конкурс "Міс Зима - україночка-2017"

22 грудня у ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.) відбулось традиційне, найочікуваніше, найулюбленіше свято – конкурс краси для дівчат «Міс Зима– Україночка 2017».
15 груд. 2017

100 днів у школі

У ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.)з метою виховання в учнів почуття гордості за звання школяра, розвитку інтересу до знань на початку грудня для учнів 1-А класу та їх батьків було проведено свято «Сто днів у школі».
15 груд. 2017

Свято наближається

Школа - це не тільки навчальний заклад, де діти отримують знання. Школа - це колектив, в якому протікає більша частина життя дитини. Школа без своїх власних свят,традицій– анахронізм(застарілий погляд), який ми повинні залишити в минулому столітті. Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. У школі завжди організовують ранки для молодших класів і вечори для старшокласників. Щоб свято вдалося, необхідно створити радісну і теплу атмосферу.