Святкування 8 березня в ЗОШ 7

8 бер. 2017
Як святкували 8 березня в ЗОШ 7

6  березня 2017 року в ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.) відбувся відкритий виховний захід, присвячений  Міжнародному жіночому дню для  учнів 2-А  класу (класний керівник Кучма Л.Д.). Гарно прикрашений зал, артистичні ведучі, оригінальні виступи учнів  створили неповторну атмосферу свята. Учні вітали зі святом своїх улюблених мам, бабусь, хлопці вітали дівчат, даруючи привітання та подарунки.

На святі панував радісний, піднесений настрій, нотки весняного тепла, любові до мами, почуття поваги і шанування до своєї родини - це і було метою свята, присвяченого найдорожчій і наймилішій людині у світі-коханій матусі.

Не відставали від  2-А класу  і учні інших класів. Школярі  3-Б класу( класний керівник Кисіль І.І.)  власноруч приготували в подарунок для матусь прекрасні квіточки!

Педагогічний  та учнівський  колектив ЗОШ №7 вітає всіх жінок та дівчат зі святом, хай здійсняться всі ваші  бажання, мрії  й кращі сподівання!!!