«Олімпійський урок» провели для школярів Таврійська

11 вер. 2017
8 вересня, на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Славутич», учні ЗОШ №7 (директор Л. Грішагіна) взяли участь у цікавому спортивному заході – «Олімпійський урок».

8 вересня, на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Славутич»,  учні ЗОШ №7    (директор Л. Грішагіна) взяли участь у цікавому спортивному заході – «Олімпійський урок».
Відкрив його  міський голова  Таврійська Микола  Різак. Він  побажав всім гарного настрою та наголосив як важливо сьогодні бути активними, вести здоровий спосіб життя.

Перетягування канату для хлопців,  стрибки на скакалці для дівчаток , конкурс малюнків на асфальті «Олімпійська символіка», цікаві майстер-класи дуже сподобались дітям та створили справжню спортивну атмосферу. Всі переможці змагань та конкурсів отримали подарунки від організаторів. В цілому  захід залишив теплі враження і море позитивних емоцій!