«Увага! Діти – на дорозі!».

22 вер. 2017
З метою здійснення широкої профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) було проведено місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!».

«Увага! Діти – на дорозі!».

З метою здійснення широкої профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.)було проведено місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!».

З 1по 20 вересня класні керівники провели Єдиний урок з правил дорожнього руху. 1 – 4-тікласиприйняли участь у конкурсі малюнків на асфальті – «Ми - пішоходи», 5 – 6 класи (класні керівники КовтунТ.І. Рипенко В.В., Копил Н.М.,Іванюк О.О.) на класних годинах спілкувалися на тему «Знай та виконуй правила дорожнього руху». Цікава вікторина була проведена у 7-А класі (класний керівник Крутієнко Н.В.) «Закони вулиці і доріг» де діти показували свої знання з правил дорожнього руху на практиці (в різних ситуаціях на дорозі). Усі класи прийняли участь у конкурсі малюнків. Переможцями стали - 4-А( кл. Керівник  Гриненко Л.М.) та 9-Бклас (кл. Керівник Ніколайчук І В.).

Зазначені заходи відрізнялись емоційністю, доступністю, класні керівники врахували вікові особливості учнів, побудували заходи таким чином, щоб було цікаво та  всі ці теоретичні знання вони змогли використати на практиці, у повсякденному житті.

ЗДНВР Т.Є. Солоненко