Творимо себе – творимо Україну!

2 жовт. 2017

Кожне завтра розпочинається уже сьогодні- під таким девізом розпочала першу сесію Програми Liberal Arts «Свобода. Відповідальність. Довіра.» Українська Академія Лідерства за підтримки інвестиційного фонду Western NIS EnterpriseFund, що створений урядом США через Агентство США зміжнародного розвитку (USAID), Адміністрації Президента, КомітетуВерховної Ради України з питань науки іосвіти, Міністерстваосвіти і науки України та партнерів на локальному рівні зібрала в Києві 100 провідних вчителів з усієї України яка пройшла 30.09.- 01.10.2017 .

Щоб стати учасником Програми  необхідно було заповнити форму та  пройти жорсткий відбір. З понад 500 заявок організатори відібрали  100 кращих. До найкращих потрапили лише три вчителі з Херсонської області, з яких двоє  Солоненко Т.Є. – ЗДНВР та Брусенська О.В. – вчитель початкових класів  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради (директор Грішагіна Л.В.)

Мета програми: допомогти набути нових знань, бути здатними мислити й діяти стратегічно, генерувати, доносити й втілювати великі ідеї, впливати на глибинні процеси в українському суспільстві шляхом генерації молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності.

Учасники сесії мали можливість слухати лекції відомих людей та працювати  в малих групах. Серед спікерів сесії були представники влади, науковці, громадські діячі, письменники, а саме Євген Нищук – Народний артист України, Міністр культури України,  Сергій Квіт – український освітній і громадський діяч, Міністр освіти і науки України з 19  червня 2014 по 14 квітня 2016, Орися Демська – доктор філологічних наук, професор Національного університету “Києво-Могилянська академія”, викладач Української Академії Лідерства,  Роман Тичківський – керівник Української Академії Лідерства та інші.

Вчителі отримали незабутні враження  та зробили висновок ,що Українська Академія Лідерства вчить перемагати себе заради того, щоб перемогла наша країна, та чекають нової зустрічі яка відбудеться в листопаді 2017 року.

Більше фото тут