День знань у ЗОШ 7

3 вер. 2018
День знань у ЗОШ 7

Новий 2018-2019 навчальний рік розпочався у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.)  найяскравішим святом – Днем знань.
Першого вересня шкільне подвір’я знову зібрало у дружному колі шкільну родину :  учнів, які добре відпочили влітку і налаштувалися вчитися старанно; учителів, готових щедро діляться своїми знаннями, плекати справжніх патріотів нашої держави; батьків, які з неприхованою теплотою згадували своє дитинство, шкільних друзів і улюблених учителів.

Директор  школи Лілія Володимирівна привітала всіх з чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. Побажала першокласникам бути гідними учнями Нової української школи.

Початок  нового навчального року з нами відзначили почесні гості: секретар Таврійської міської ради  Хахалев Андрій Миколайович, методист  Міського методичного кабінету Новокаховського відділу освіти Наумчак  Анна Андріївна. Андрій Миколайович  привітав усіх присутніх з такою урочистою подією та вручив футбольні м’ячі для оновленого спортивного залу , грамоту та грошову премію від міського голови м. Таврійська Різака Миколи Івановича  вчителю школи. Представники благодійного фонду Ігоря Колихаєва подарували колективу школи новий ноутбук.
  Гостинно відчинила школа двері перед новачками-першокласниками, для яких цей день став надзвичайно урочистим і важливим. Тому і зустріли їх по-особливому, казкові герої  Маша і Медвідь запросили первачків на свято.     А урочисто одягнені українці- старшокласники вручили первачкам українські солодкі короваї. Тож нехай зерно Знань проростає  щедрим колоссям і оберігає наймолодших учнів нашої школи від усіх негараздів.
  Свято Першого дзвоника  стало особливим і для учнів 11 класу.  Попереду у юнаків та дівчат вирішальний рік, випускний  клас, що підведе підсумок усього їхнього шкільного життя. Напевно тому, такими схвильованими і трішечки сумними виглядали одинадцятикласники.
 Перший дзвоник своїм гучним дзвоном запросив усіх учнів до школи, до нових відкриттів та вражень!
Адміністрація школи щиро бажає щасливого навчального року вам, любі діти! Тільки слухняних і допитливих учнів вам, шановні вчителі! Добробуту, миру та злагоди вам, дорогі батьки!

Посилання на альбом фото із заходу