Зустріч із Бебешко Сергієм

5 вер. 2018
Зустріч із видатним оліміпійським переможцем з гандболу та учнем нашої школи з 75 по 83 роки Бебешко Сергієм

У  вівторок  04 вересня у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) відбулась цікава зустріч.  До школи завітав випускник школи,  відомий   спортсмен  Сергі́й Васи́льович Бебе́шко.

Сергій Васильович- чемпіон XXV Олімпійських ігор у  Барселоні (1992 р.), володар Кубка світу, срібний призер Суперкубка світу 1990, заслужений майстер спорту з гандболу.  Народився 22 лютого 1968 року в м. Нова Каховка. Закінчив Київський державний інститут фізичної культури. Чемпіон світу серед юніорів 1986 року в Іспанії. Срібний призер СРСР 1988 року.  Як гравець двічі входив у п’ятірку кращих бомбардирів  чемпіонату Іспанії (1997-1999). На данний момент є чинним тренером збірної України та проживає у Барселоні.

Успіх цього  спортсмена - це результат наполегливої праці, вияв спортивної майстерності, сильного характеру, волі до перемоги.
  Сергій Васильович із задоволенням поспілкувався з вчителями, учнями, адміністрацією школи та поділився  набутим досвідом, як цілеспрямовано рухатись уперед до успіху та визнання.

Був приємно здивований змінами, які сталися у рідній школі. Спортивний зал після капітального ремонту, затишні класи, цікаво оформлені коридори школи – все це  дуже сподобалося відому спортсмену.

Педагогічному та учнівському коллективу ЗОШ №7  пощастило отримати унікальну нагоду наживо поспілкуватися з людиною, для якої спорт є невід`ємною частиною її життя.

Наша школа гордиться випускником нашої школи Бебешко Сергієм Васильовичем , який є гідним прикладом для наслідування!!!

Альбом фото за посиланням