"Міс-Україночка-2018" у ЗОШ №7

17 груд. 2018
"Міс-Україночка-2018" у ЗОШ №7

14 грудня у ЗОШ №7(директор Л.В. Грішагіна) пройшов конкурс краси та грації «Міс Україночка-2018». Дівчата із захопленням готувались до нього. Допомагали конкурсанткам їх батьки і класні керівники – майстрували костюми, робили зачіски і просто підтримували своїх дітей.

Конкурсна программа складалась із 5 етапів, а саме: «Візитка», конкурс «Танцювальний», «Я- модельєр», «Мої таланти» та завершальний конкурс «Кулінарний». У святі брали участь п’ятеро дівчат: Богдан Анастасія10-А  клас, Бобилюк Ірина10-А клас, Кудря Ксенія9-А клас, Шпега Євгенія8-А клас та Банкова Яна-8-Б клас. Зустрічали  красунь і підбадьорювали їх ведучі свята учениці 11-А класу Максимчук Анастасія та Гузій Олександра. Свято краси зібрало чимало гостей. У святково прибрану актову залу завітали батьки, вчителі, учні нашої школи. Усі із захопленням спостерігали за дійством, вболівали за конкурсанток.

Оцінювали старання дівчат члени журі –  заступник міського голови Таврійської  міської ради Леонід  Марчук , депутати  Новокаховської  міської ради   Олександр Афанасьєв, Сергій Хоменко, Юрій Власов, Наталія Марченко,спеціаліст  виконавчого комітету Таврійської міської ради з питань неповнолітніх, сім’ї та молоді, освіти, культури та спорту  Тетяна Шашликова та керівник фітнес-студії “Атмосфера” Олена Білик.

Дівчатка, які брали участь у святі, продемонстрували вміння триматись на сцені, артистичність. Вони гідно виступали, даруючи усім багато усмішок та гарного настрою.

Конкурсні завдання переплелись із музичними паузами, під час яких усі присутні у залі мали змогу  переглянути танцювальні постановки у виконанні хореографічного колективу ««Ritmix» (керівник Лілія Пономаренко), що додало радості батькам, вчителям, глядачам.

Титул «Міс Україночка - 2018» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула   учениця 10 –А класу Богдан Анастасія,   віце-міс стала  учениця    9-А класу Кудря Ксенія.

Усі дівчата отримали подарунки від школи та грошову винагороду від депутатів Сергія Хоменка та Олександра Афанасьєва.

Заступник міського голови Таврійської  міської ради  Леонід Марчук вручив переможниці Богдан Анастасії корзину смаколиків.

Заохочувальні призи від депутата  Наталії Марченко  дуже порадували конкурсанток Банкову Яну та Кудрю Ксенію.

Подарункові сертифікати для школи вручив депутат Юрій Власов.

Дякуємо за постійну підтримку школи, ваше розуміння,

і за частку душі, подаровану нашим дітям!

Щиро вітаємо наших красунь.

Бажаємо нових творчих злетів, здоров’я, хорошого настрою!

Для перегляду всіх фото натисніть на картинці