м. Таврійську - 36 років

13 вер. 2019
У рамках відзначення Дня міста Таврійська, яке відбудеться 14 вересня у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) відбувся цикл заходів, призначенних допомогти дітям краще пізнати своє рідне місто, пройнятися його історією, культурою, духовністю.

У класах пройшли інформаційно-просвітницькі години, конкурси художнього читання віршів та вікторини про рідне місто.

Учні 5-7 класів взяли активну участь у виготовленні квіткових композицій, продемонструвавши свою творчість, креативність та любов до рідного міста.

Учні 8-11 класів підготували святкові стіннівки, в яких розкрили неповторну красу нашого міста.

Учні 8-х та 9-х класів пізнавали та відкривали визначні сторінки історії рідного міста в ході проведення виховного заходу, який підготувала вчитель історії Малинова Н.А. Віртуальна екскурсія містом, яку провела учениця 6-Б класу Кисіль Юлія дуже зацікавила школярів.

Педагогічний, учнівський та батьківський колектив ЗОШ №7 вітає всіх з Днем народження міста Таврійська та бажає, щоб мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра завжди панували  у нашому місті!

Для завантаження фотоальбому натисніть на картинці