Акція "Милосердя" у ЗОШ 7

6 жовт. 2019
Акція "Милосердя" у ЗОШ 7

Благодійність пробуджує в людині співчуття  і відповідальність за те, що відбувається поруч.

Учні ЗОШ №7 ( директорГрішагіна Л.В.) – щедрі та доброзичливі і завжди відгукуються  на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією. «Твори добро, бо ти - Людина», - сааме під таким гаслом у нашій школі пройшла щорічна Всеукраїнська акція «Милосердя», приурочена Міжнародному дню людей похилого віку. Педагогами, учнями та батьками школи були зібрані продовольчі пакети для ветеранів м.Таврійська.

Проведення таких благодійних акцій дає можливість усім нам осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме ми, люди з добрими і щирими серцями. Віддані людям тепло і душевна доброта обов`язково повернуться до вас. Хай оживає істина стара: людина починається з добра!

Для завантаження альбому натисніть на картинці

Також ви можете переглянути фотоальбоми школи тут