Ювілей у ЗОШ 7 - 50 років!!!

26 жовт. 2019
Ювілей у ЗОШ 7 - 50 років!!!

«Загальноосвітній школі №7-50 років»

24 жовтня  свій 50-річний ювілей гучно відзначила  загальноосвітня школа №7 (директор Грішагіна Л.В.).

Ранок  почався з  лінійки для учнів, на якій було дуже весело і гамірно, кожен клас підготував флеш-моб з привітаннями рідній школі.Дітям дуже сподобалося свято!

У місті Таврійську 20 грудня  1969 році відчинила двері нова середня школа. З того дня пролетіло50 років. І сьогодні школа зустрічає своїх гостей.

Актова зала школи  ледве вмістила всіх бажаючих привітати рідну школу з ювілеєм. А їх було чимало: це і колишні випускники цього закладу, і сьогоднішні учні школи та їх батьки, і ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, друзі і партнери школи, працівники управління освіти, представники міської влади.

Розділити радість небуденної події разом з ювілярами прибула велика кількість поважних гостей, серед яких – міський голова м. Таврійська Різак Микола Іванович, міський голова м. Нова Каховка Коваленко Володимир Іванович, заступник міського голови Новокаховської міської ради Сироватко Володимир Миколайович,секретар Таврійської міської ради Хахалев Андрій Миколайович,керуюча справами виконавчого комітету Таврійської міської ради  Левченко Наталія Володимирівна,начальник відділу освіти Новокаховської міської ради Микитенко Лілія Анатоліївна, депутати Новокаховської міської ради: Хоменко Сергій Вікторович,Афанасьєв Олександр Іванович,Марченко Наталія Георгіївна,Євстратов Сергій Валентинович,Власов Юрій Валентинович; генеральний директор ПАТ «Фірма «Херсоноблагробуд»  Подофа Анатолій Іванович,

фінансовий директор ПАТ «Фірма «Херсоноблагробуд»  Подофа Інесса Анатоліївна,начальник відділу у справах сім"ї, молоді,фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Таран Наталія Миколаївна,депутат Таврійської міської ради Сушко Віктор Васильович,члени громадської ради Житченко Лариса Миколаївна та  Задирко Віталій Борисович,директора загальноосвітніх ,дошкільних  та позашкільних закладів  Новокаховської міської ради.

Усі виступаючі  говорили багато щирих, теплих слів, вітали з ювілеєм та не могли не відмітити ту  особливу атмосферу, яка панує в нашому закладі та великий професіоналізм  педагогічного колективу.  Крім теплих привітань, шкільна родина отримала від гостей «скриньку» цінних подарунків.

А ми, в свою чергу, горді з того, що поруч з нами люди, які дбають про школу не тільки у свято, а й підтримують протягом усього навчального року.

У переспіві вітальних промов найкращі побажання рідному колективу, колегам-освітянам адресувала директор навчального закладу Грішагіна Лілія Володимирівна.

В  своїй промові  Лілія Володимирівна зазначила:  " Школа живе повноцінним, творчим життям, має гарні традиції, розвивається, міцніє, здобуває авторитет. Впевнено крокує в майбутнє, завдячуючи  співпраці з місцевими органами  влади, спонсорами,батьками, випускниками  закладу."

Лілія Володимирівна щиро подякувала  всім присутнім, які завітали на свято та особливо привітала  ветеранів школи, педагогічні надбання яких і сьогодні втілюються в життя, досвідченими  та молодими  учителями нашої школи, які не зраджують своїй професії.

Учні школи з задоволенням вручили подарунки нашим любим вчителям – ветеранам педагогічної праці.

Гордиться школа своїми випускниками. Є в нас і відомі спорстмени, лікарі,поети і вчителі. Та ким би не вони не були –завжди з честю носять ім’я випускника ЗОШ №7, девіз якої – «Поспішаймо робити добро».

Лилося піснею учнівське дзвінкоголосся, раділи педагоги, що так багато людей завітало на свято, витирали сльози однокласники, які зустрілися через десятки літ. Стоячи присутні в залі вшанували пам’ять тих учителів, які вже відійшли у вічність та пам’ять випускника ЗОШ №7 Гребінського Олега  Вільямовича, який героїчно загинув захищаючи територіальну цілісність України.

А справжнім сюрпризом для колективу школи став фільм, створений до ювілею  школи. Учителі школи заспівали фінальну пісню, яка дуже сподобалась усім присутнім.

Свято тривало більше двох  годин та, безумовно, залишило світлі спогади в серцях всіх, хто був на ньому присутній.

Після урочистої частини свята гості з задоволенням пройшли коридорами школи, де мали змогу зробити гарні світлини на фоні яскравих фотозон, приурочених до іменин школи, а також розглянути стенди з фото ветеранів педагогічної праці, які багато років дарували знання молодому поколінню.Відвідали класи, сіли за парти, згадали друзів, непомітно витираючи сльози та ховаючи їх за посмішками, пригадували шкільні витівки, безпечну молодість, дивувались плинності часу. Адже півстоліття для людини – це океан емоцій, що сповнений перемогами, поразками, успіхами вже власних дітей, внуків, правнуків… Панувала надзвичайно тепла та щира атмосфера.

Свято закінчилось, стихли коридори, а школа вже чекає нового дня, щоб знову сповнитись дитячим гомоном і нишком спостерігати за сьогоденням.
З ювілеєм тебе, рідна школо! Зі святом усіх нас!

Для перегляду фотоальбому із ювілею ЗОШ 7  натисніть на картинці

Для перегляду всіх фотоальбомів натисніть тут