Свято першого дзвоника

1 вер. 2015
Сьогодні, 1 вересня , малеча та громада Таврійська зібрались на подвір’ї рідної школи № 7.

Щойно промайнуло літо , і сьогодні, 1 вересня , малеча та громада Таврійська зібрались на подвір’ї рідної школи № 7.
Зі святковим настроєм поспішали сьогодні до школи педагоги, учні, батьки, гості, тому що День знань – це перші дзвінки і хвилювання, море квітів і вишиванок. На урочистому заході, присвяченому святу першого дзвоника, були присутні батьки, випускники, учні, педагоги, працівники школи, заступник міського голови Новокаховської міської ради Сироватка В.М., заступник міського голови м. Таврійська Хахалєв А.М., методист відділу освіти Наумчак А.А., головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Клещевська А.Г.Приємною подією є те, що у велику шкільну сім’ю цього року влились 57 першокласників.

Учнів школи з початком нового навчального року привітала директор школи Л.В.Грішагіна та гості.
Фото із заходу можна побачити у шкільній групі