Учні, їх батьки та вчителі ЗОШ № 7 разом з мешканцями міста Таврійськ святкували день міста

21 вер. 2015
19 вересня 2015 року батьки, учні , педагогічний коллектив ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.) взяли участь у заходах присвячених святкуванню дня Таврійська.

Учні 1-4 класів за допомогою класних керівників, батьків, оформили виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Таврійськ – очима дітей».93m1_xcmL_AГотуючись до цього конкурсу діти виявляли свою фантазію, здібності, уміння творити красу своїми руками. Всі класи ретельно готувалися до цього конкурсу, прагнули створити якнайкращі колективні та індивідуальні роботи. Дівчата в українських національних костюмах гостям свята, жителям міста вручали листівки з зображенням краєвидів рідного міста.таЮні спортсмени ЗОШ №7 взяли активну участь у спортивних змаганнях, присвячених дню міста, які проходили на базі зеленого еко-туризму «Славутич». Команда школи посіла І місце у змаганнях з футболу та ІІІ місце –  з гольфу.
Свято міста вдалося на славу! image