"Таврійський ярмарок-2015" у школі № 7

16 жовт. 2015
"Таврійський ярмарок-2015" у школі № 7

15 жовтня 2015 року уже традиційно у школі № 7 відбувся "Таврійський ярмарок-2015". Батьки разом з дітьми готували різноманітні смаколики: тут тобі і тістечка, і печива, і торти, і фрукти, і смачні суфле, желе, наваристі компоти та інші страви  - все це мали змогу недорого купити та спробувати гості свята. Кожен клас під керівництвом своїх класних керівників прикрасили свої хутори в українському стилі. Цього року ярмарок був присвячений Дню українського козацтва.

На свято завітали вельмишановні гості: мер м. Нова каховка Коваленко В.І., мер м. Таврійськ Різак М.І., заступник мера м. Таврійськ Хахолев, директор таврійської школи-інтернату Мезенцева Т., козацький атаман разом зі своєю дружиною Чемересюк, депутати та інші гості. Вихованці шкільного хореографічного колективу "Актив-7" показали всім присутнім свої хореографічні композиції в українському стилі. Свято було урочисто відкрито перерізанням стрічки мерами наших міст.

Після цього в залі, де відбувався ярмарок, не було де яблуку впасти. Гості та школярі, їх батьки розкупили все на раз.
Дружина козацького атамана Чемересюк Аза Іванівна зварила для всіх гостей свята козацький куліш,який із задоволенням відвідали усі бажаючі. Поруч на вулиці була відкрита тимчасова козацька корчма, де бажаючі могли сісти та спробувати зварений куліш.

Свято видалося на славу!!! Дякуємо всім, хто створив це свято!!!
Всі фото з ярмарку можна переглянути в шкільній групі

Олена Карпенко.