19 лист. 2017

Трудовий десант ЗОШ 7

17 лист. 2017

Майстер - клас від вчителя ЗОШ №7 Кучми Л.Д.

Нещодавно, для вчителів початкових класів м. Нової Каховки, вчитель ЗОШ №7(Директор Грішагіна Л.) Кучма Любов Дмитрівна провела перше засідання майстер – класу «Стати найкращою версією самого себе» на тему: Особистість вчителя. Становлення педагога – гуманіста. Лейт-мотив якого «Учитель, спрямований у майбутнє…»
17 лист. 2017

День Толерантності в 7 школі

Міжнаро́дний день толера́нтності — відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості.
10 лист. 2017

Тиждень початкових класів у ЗОШ №7

На учнів початкової школи ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) після осінніх канікул, чекала приємна подія: початок роботи тижня початкових класів. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.
9 лист. 2017

Сьома школа відзначила День української писемності та мови

9 листопада 2017 року з нагоди вшанування Дня української писемності та мови з метою виховання в учнів пошани до своєї мови, культури, історії у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В) були проведені ряд заходів
7 лист. 2017

Адаптація - важливий етап.

09.11.17 в ЗОШ № 7 (директор Л.Грішагіна) відбувся консиліум «Адаптація учнів до 1 класу» та «Адаптація п’ятикласників до навчання в середній ланці».
7 лист. 2017

Сковородинські навчання «Пізнай себе» в ЗОШ №7

Із метою популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян та учнівської молоді в ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) 7 листопада відбулися Сковородинські навчання «Пізнай себе», присвячені 300-річному ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа Г. С. Сковороди. Учителі української мови і літератури (Стрепетова О.В., Ковтун Т.І.) разом із учнями підготували театралізовані читання творів Григорія Савича, які було презентовано у актовій залі школи.
30 жовт. 2017

Наші вчителі на семінарі автора підручників з української мови і літератури

26 жовтня 2017 року вчителі української мови і літератури Стрепетова О.В. та Ковтун Т.І. ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) прийняли участь у авторському семінарі доцента Київського обласного інституту післядипломної освіти ім. Б. Грінченка, автора підручників з української мови і літератури О.М. Авраменко, який пройшов на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.
26 жовт. 2017

«Батьківство як покликання»

26 жовт. 2017

Майстер-клас «За руку з вчителем»

26 жовтня 2017 року з метою утвердження принципів гуманної педагогіки в педагогічному спілкуванні в ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) відбувся майстер-клас «За руку з вчителем». Лейтмотивом стали слова Т. Фулпера «Якщо ви володієте світлом знань, дайте іншим запалити від нього свої світильники».