25 жовт. 2017

Шкільний конкурс юних читців

З метою розвитку жанру художнього читання та активізації естетичного та патріотичного виховання 23 жовтня у ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.) відбувся конкурс майстрів художнього читання «Наша земля-Україна».
23 жовт. 2017

Тренінг для вчителів «Екологічність емоційного стану педагога та його психологічного здоров’я»

19 жовтня ЗОШ № 7 (директор Л.Грішагіна) відбувся тренінг для вчителів «Екологічність емоційного стану педагога та його психологічного здоров’я» .
15 жовт. 2017

Ярмарок-2018 у ЗОШ 7

14 жовт. 2017

«Наша слава не вмре, не загине»

14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII – XVIII ст.
8 жовт. 2017

Бесіда на тему: "Обов'язки і права дитини"

На зустріч до учнів ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) завітали спеціаліст ЦССМД Загурська Ю.В. та інспектор НК ВПДУНП в Херсонській області старший лейтенант поліції Бурдюг М.В.
2 жовт. 2017

Творимо себе – творимо Україну!

Кожне завтра розпочинається уже сьогодні- під таким девізом розпочала першу сесію Програми Liberal Arts «Свобода. Відповідальність. Довіра.»
29 вер. 2017

День вчителя 2017 в ЗОШ 7

29 вересня у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) відбулося чудове свято, присвячене найкращим педагогам – вчителям сьомої школи.
25 вер. 2017

Тиждень німецької мови

З 18 по 22 вересня в ЗОШ №7(директор Л.Грішагіна)проходив тижденьнімецької мови, якийприсвяченоРоку німецькоїмови в Україні.
22 вер. 2017

«Увага! Діти – на дорозі!».

З метою здійснення широкої профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) було проведено місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!».
19 вер. 2017

Зустріч учнів ЗОШ №7 з Барановою Мадонною, чемпіонкою України з кікбоксингу