12 вер. 2017

Коло любові: батьки, діти, школа

12 вересня в ЗОШ № 7 (директор Л.В.Грішагіна) відбулася зустріч з батьками учнів перших класів.
11 вер. 2017

«Олімпійський урок» провели для школярів Таврійська

8 вересня, на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Славутич», учні ЗОШ №7 (директор Л. Грішагіна) взяли участь у цікавому спортивному заході – «Олімпійський урок».
10 вер. 2017

Живіть активно! Як відбулось тренування у Таврійську?

Як вже інформувало наше видання, вчора, 10 вересня, у Новій Каховці відбулась загальноміська ранкова зарядка, присвячена відзначенню Олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту України. Подібний захід того жд ня відбувся і в сусідньому Таврійську, на площі біля Будинку культури.
22 трав. 2017

Екскурсія учнів ЗОШ №7 до Управління Північнокримського каналу

22 травня 2017 року учні 2-А класу ЗОШ № 7 (директор Л.Грішагіна)під керівництвом класного керівника Кучми Л.Д. здійснили екскурсію до Управління Північнокримського каналу.
22 трав. 2017

"Олімпійське лелеченя"

18 травня, на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Славутич» команда ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.) взяла участь у обласномуетапізмаганьВсеукраїнського спортивно-масового заходу „Олімпійськелелеченя”, якийпроводивсяпідегідоюНаціональногоолімпійськогокомітетуУкраїни.
18 трав. 2017

Сьома школа одягнула вишиванку

18 трав. 2017

Урок щирої посмішки в ЗОШ №7 у 3-А класі кл. кер. Гриненко Л.М.

16 трав. 2017

Веселі та кмітливі школярі ЗОШ №7 жартували на сцені НКПК ОНПУ

12 травня у актовій залі Новокаховського політехнічного коледжу відбувся турнір КВК «Кубок НКПК ОНПУ». У грі прийняли участь дві збірні команди шкіл : ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.) та СЗОШ №8. Оцінювали команди лідери учнівського врядування міста.
15 трав. 2017

Профорієнтація – шлях до успішної соціалізації молоді

15 травня 2017 року в ЗОШ № 7 (директор Л.Грішагіна) відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Професійне самовизначення як засіб соціалізації і адаптації учнів у сучасних умовах». Зустріч відбулася у формі «вернісажу думок», а її зміст був спрямований на створення умов для розвитку професійної компетентності педагогів з питань профорієнтації школярів.
15 трав. 2017

Тренінг «Протидія торгівлі людьми»

11.05.2017 рок на базі ЗОШ № 7 (директор Л.Грішагіна) за організаційного забезпечення методичного кабінету Новокаховської міської ради відбувся тренінг «Протидія торгівлі людьми» для психологів та соціальних педагогів навчальних закладів.