6 черв. 2018

Квест-гра «Форт Боярд» у літньому таборі

У пришкільному таборі ЗОШ №7 «Ромашка» відбулася неймовірно захоплююча квест-гра «Форт Боярд».
5 черв. 2018

Модний день у таборі "Ромашка"

29 трав. 2018

Літній табір "Ромашка"-2018

Табірну змінну відкрито!!!
11 трав. 2018

Арт-кафе «Dali» у сьомій школі

10 трав. 2018

День Перемоги у сьомій школі

Велична пам'ять перемоги, - саме такими словами розпочався мітинг приуроченій 73-річниці з Дня Перемоги у Другій світовій війні, який провели учні та вчителі ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.) біля пам’ятника «Вічної Слави» на території парку «Східний» міста Таврійськ.
5 трав. 2018

Тиждень психології в ЗОШ № 7

4 трав. 2018

Перший раз – у перший клас.

Щороку загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 (директор Грішагіна Л.В.) гостинно запрошує шестирічних діток у «Школу майбутнього першокласника», мета якої організувати дітей у новому колективі і незвичній для них атмосфері, полегшити перехід від дитячого садка до школи, позитивно налаштувати малят до навчання.
4 трав. 2018

Кращі випускники року

Вітаємо наших кращих випускників 2018 року: Комар Анну, Кривіцьку Оксану та Теслю Юлію! Ви всі великі молодці! Ми пишаємося Вами!
20 квіт. 2018

Міський семінар-практикум в ЗОШ №7

Міський семінар-практикум в ЗОШ №7 “Гуманізація навчально-виховного процесу на уроках англійської мови”
5 квіт. 2018