5 квіт. 2018

Акція "Паска для солдата"

Учні сьомої школи приєднались до акції « Паска для солдата»
29 бер. 2018

Майстер – клас Кучми Л.Д. вчителя ЗОШ №7 «Стати найкращою версією самого себе»

Майстер – клас Кучми Л.Д. вчителя ЗОШ №7 «Стати найкращою версією самого себе» для вчителів початкових класів м. Нової Каховки
24 бер. 2018

«Таврійський барвограй» у ЗОШ №7

23 березня у ЗОШ №7 ( директор Л.В. Грішагіна) відбулась «Таврійський барвограй». виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва
22 бер. 2018

Екскурсія 4-Б класу до музею води в УСКК

22 березня, у Всесвітній день Води, який започаткувала Генеральна Асамблея ООН у 1992 році, ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради (директор Грішагіна Л.В.) також відзначила цю подію. Учні 4-Б класу відвідали музей Управління Північно-Кримського каналу.
15 бер. 2018

Вшанування пам′яті Т.Шевченка в школі №7

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка. З метою гідного відзначення річниці з Дня народження Великого поета і мислителя, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в школі №7 (директор Грішагіна Л.В.) було проведено ряд заходів для учнів 1-11 класів.
14 бер. 2018

«Вони для нас виборюють життя» до Дня добровольця

14 березня 2018 року в ЗОШ №7( директор Грішагіна Л.В.) відбувся захід, присвячений Дню Українського добровольця та зустріч старшокласників з воїном-добровольцем , в минулому, учнем навчального закладу Кукарських Андрієм Валерійовичем. Сьогодні в школі навчається його син, учень 7-А класу Кукарських Віктор.
14 бер. 2018

Психологічний тренінг для 7-х класів "Буллинг"

Буллинг - що це? Цікаво? Читайте у шкільній статті...
7 бер. 2018

Напередодні 8 березня в ЗОШ №7

7 березня у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) , напередодні Міжнародного жіночого дня, відбувся ряд заходів, присвячених чудовому святу 8 березня.
15 лют. 2018

Афганістан болить в моїй душі

14 лютого 2018 року у ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.) відбувся виховний захід для учнів 8 – 11 класів, присвячений річниці виводу військ з Афганістану «Афганістан, болить в моїй душі». На заході був присутній ветеран афганської війни Щербак Володимир Ілліч.
14 лют. 2018

День Св. Валентина у ЗОШ №7

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.