15 груд. 2017

Космічні фантазії

15 грудня у ЗОШ №7 пройшов традиційний конкурс-виставка «Космічні фантазії».
15 груд. 2017

Зимовий букет

Зимовий букет - найкращий новорічний подарунок рідним і друзям. Він створює особливий настрій, коли за вікнами вирує заметіль, а все навкруги під сніговою ковдрою. Зимовий букет - це екологічно, зручно, стильно, красиво!
12 груд. 2017

Тиждень історії в ЗОШ №7

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення правознавства та історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та правознавства, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії з 4 грудня по 8 грудня 2017 року в ЗОШ №7 (Директор Грішагіна Л.В.) було проведено Тиждень історії та правознавства.
6 груд. 2017

Український хлопче - майбутній солдат

6 грудня наша країна відзначає знаменний день - День Збройних Сил України, встановлений Постановою Верховної Ради України у 1993 році. Він відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року Закону України"Про Збройні Сили України". 6 грудня 1993 року встановлено прапор Збройних сил України.
2 груд. 2017

Посвята у лицарі гуманної педагогіки

У рамках всеукраїнського експерименту «Психолого-педагогічне забезпечення особи тісноорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки» у школі була створена дитяча організація «Сузір’я» та започаткована гарна традиція – посвята у справжні лідери гуманних справ.
29 лист. 2017

Круглий стіл «Шкідливі звички –шлях у безодню»

25 лист. 2017

Участь школярів сьомої школи у КВК

24 листопада у актовій залі Новокаховського політехнічного коледжу відбувся турнір КВК «Кубок НКПК ОНПУ».
25 лист. 2017

День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

21 лист. 2017

День гідності та свободи

В українському календарі з’явився ще один пам’ятний день, велике державне свято - День гідності та свободи! В рамках відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада у ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.) проведений виховний захід, присвячений героям Небесної сотні.
20 лист. 2017

Співпраця сім’ї та школи – запорука успіху дитини!

Майстер-клас батьків "У країні цікавих захоплень"