08.11.2013 в нашій школі пройшла ярмарка-продаж та вечір "Міс ОСІНЬ-2013" на дуже високому рівні.

9 лист. 2013
08.11.2013 в нашій школі пройшла осіння ярмарка-продаж та вечір "Міс ОСІНЬ-2013". Фото з ярмарки та вечера дивіться в фотогалереї.

На дуже високому рівні 08.11.2013 в нашій школі пройшла ярмарка-виставка та вечір "Міс ОСІНЬ-2013".

В ярмарці прийняли активну участь усі діти, батьки та вчителі, за що їм дуже велике спасибі. Діти разом з батьками приготували вдома цікаві вироби, дуже смачні страви, які розкупили просто на раз. Кожен клас накрив свій стіл для шановних гостей, оформлений в українській чи в осінній тематиці. Багато дітей та вчителів були одягнуті в українські народні вбрання, всі класи приготувували кричалки-привітання для високих гостей. До нас у гості завітали: мер міста Таврійська Микола Іванович Різак, а також запрошені гості з ісполкому та міськвно. Вони поділилися з нами своїми враженнями від почутого і побаченого - їм дуже сподобалася організація свята, а також вони відмітили, що проведена дуже велика робота усіма, хто приймав активну участь в підготовці свята, - і дітьми, і батьками, і вчителями.

Фотозвіт ярмарку

Після ярмарки-продажу відбулося дежу цікаве та захоплююче свято "Міс ОСІНЬ-2013". В цьому святі змагалися такі учениці як: Лубенець Валентина - 10-А клас, Кучерява Юлія - 9-Б клас, Шевченко Людмила - 9-А клас, Демченко Мілена - 8-А клас, Пилипенко Олена - 8-Б клас. Всі дівчата-конкурсантки підійшли до змагання з усією серйозністю та робили все, що від них залежало, щоб перемогти. Слід відмітити за дуже гарні костюми - Демченко Мілену та Кучеряву Юлію. Здивувала своєю силою та вправністю в гірьовому виді спорту Шевченко Людмила. Порадували всіх своїми дивовижними стравами всі дівчата, а особливо всім сподобалася фарширована щука, приготована особисто Пилипенко Оленою, а також дивовижний осінній салат в гарбузі Кучерявої Юлії, оформленій в осінній тематиці. Демченко Мілена показала свій дуже гарний сольний танок, а Юля Кучерява разом зі своїм партнером Гарькавим Денисом вправно танцювали танок "Бугі-вугі". Дівчата Лубенець Валентина та Пилипенко Олена зворушили всіх своїх співом. Також слід відмітити підготовку до всього конкурсу 9-А класу, які на протязі всього конкурсу допомагали Шевченко Людмилі на сцені, були згуртовані та всіляко підтримували учасницю в конкурсі і словом, і ділом. Вболівальники теж не відставали, всі класи підготували кричалки на підтримку своєї учасниці.

Красно дякуємо всім  класним керівникам, які допомагали та підтримували своїх дівчат, а особлива вдячність батькам дівчат - учасниць конкурсу. Ми розуміємо, що це дуже непросто підготуватися до такого конкурсу. І за це Вам ВЕЛИКА ШАНА та ХВАЛА!!!!

Всі дівчата були дуже красиві, вправні та цікаві своєю неповторністю, але все ж таки це був конкурс. І треба визнати, що дуже в нелегкій боротьбі перемогла одна єдина -  учениця 9-Б класу Кучерява Юлія. Вітаємо тебе Юлечка, бажаємо тобі і надалі залишатися такою ж веселою дівчиною, яка ти є зараз.

Фотозвіт "Міс осінь-2013"