Виховні заходи до "Дня Соборності України"

24 січ. 2015
23.01.2012 в нашій школі всі діти старшої ланки: 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б, 10-А та 11-А, а також до нас завітали маленькі гості - учні 3-А класу (кл. керівник Брусенська О.В.), адміністрація школи, зібралися на шкільному святі, присвяченому Дню, Соборності України, - "Моя єдина Україна". Класні керівники молодших класів, а також класні керівники 5-х, 6-х та 7-х класів провели єдиний урок до Дня Соборності України, кожен у своєму класі, на тему "Моя єдина Україна".

Свято було урочисто відкрито гімном України, усі присутні переглянули репортаж, в якому вони ознайомились із соцопитуванням "Чи чули ви про таке свято - День Соборності України?" та "Що воно для вас означає?", також в цьому репортажі був зроблений екскурс в історію щодо утворення цього свята. Ведучими на цьому святі були Стрепетова Аліна та Шевченко Ріта.
Оскільки, також - це був тиждень математики та інформатики, то учнями 9-х, 10-А класу, 11-А класу було підготовлено невеличкі презентації з віртуальними екскурсіями по нашій рідній ненці Україні.

Усі присутні віртуально відвідали нашу рідну школу, м. Таврійськ,
м. Нову Каховку, а також трішки познайомились з цікавими об'єктами нашого міста.

Учні 11-А класу підготували нам цікаву та змістовну презентацію-віртуальну екскурсію по м. Таврійськ, яку повідомляли нам Лубенець Валентина та Молчанова Кароліна, а також, з нагоди 45-річчя нашої школи зробили подарунок нашій школі у вигляді фотоколлажів, які зараз ви можете переглянути у онлайн-голосуванні. До речі, нагадую, тим, хто ще не проголосував - активніше голосуйте за найкращий фотоколлаж до вівторка 27.01.2015 включно. Голосувати можуть абсолютно всі учасники групи.
Наші маленькі гості, теж активно приймали участь у цьому святі, вони порівнювали фото нашої школи, зроблене ще в 70-х роках з тим, що зараз на нашому подвір'ї в рамках завдання "Знайди 10 відмінностей". І це в них вийшло на раз! Молодці!!!

Учні 10-А класу підготували віртуальну екскурсію по нашому чудовому та прекрасному місту Нова Каховка. А провела її для нас - учениця 10-А класу Куценко Алла. Діти віртуально відвідали багато цікавих та визначних місць Нової Каховки, м. Таврійська, сім чудес нашої прекрасної України.

Так, учні 9-Б та 9-А класу підготували нам цікаву інформацію по кожному чуду України та озвучили її на цьому святі, використовуючи презентацію "Сім чудес України". А знайомили нас з цією інформацією учні 9-Б класу Лазарук Надія та Горющенко Олександр.
Всі презентації супроводжувались приємними українськими мелодіями.

Також, на цьому святі для усіх присутніх чудово заспівала красиву українську пісню учениця 8-Б класу Крівцова Валерія.

І наша рідна школа, і м. Таврійськ, і м. Нова Каховка та багато інших міст: і Львів, і Донецьк, і Севастополь, і Вінниця, і Кам'янець-Подільськ, і наша столиця Киїів та інші прекрасні міста та селища України, - всі ці місця знаходяться на нашій рідній землі Україні. Отже, потрібно цінити та любити наш край, оберігати мир та спокій на нашій землі та робити все, що від нас залежне для цього. А починати треба з малого, з нас самих...
Свято було організовано завучем школи № 7 Копил Наталією Михайлівною, за активної участі вчителя історії Малинової Н.А. та вчителя інформатики Карпенко О.М.

Так, класний керівник Брусенська О.В. провела класну годину, де учні підготували та виступали з доповідями по цій темі, а також один із учнів підготував комп'ютерну презентацію, зроблену разом зі своєю мамою, присвячену Дню Соборності України.
Для вчителів, а також для учнів, які бажають викласти свої фото з ваших заходів створено спеціальний альбом Єдиний урок "Моя єдина Україна" https://vk.com/album-82049459_210725142. Будь-ласка, додавайте фото в цей альбом, підписуйте своїв учнів, однокласників і отримуйте бали у вікторині "ПОИГРАЕМ?!"

VK.Widgets.Like("vk_like", {type: "button"});