ВІТАЄМО Демченко Мілену та Колпакіді Владислава - учасників міського конкурсу "Валентин і Валентина"!!!

12 лют. 2015
Учасники від нашої школи Демченко Мілена та Колпакіді Владислав приймали активну участь у міському конкурсі "Валентин і Валентина" та отримали звання "Міс Галантність" та "Містер Талант" відповідно.

11 лютого 2015 року на базі гімназії відбувся міський конкурс "Валентин і Валентина". В цьому конкурсі брали участь предствники від 15 шкіл міста.

Наші Валентин и Валентина з великим успіхом показали свою візитівку, де вони виступали у ролі прекрасної Асоль та капітана Грея.
На 2-му етапі наші учасники добре впоралися з завданням "Заримуй вірш про кохання..."
Також, наші участники показали свої таланти:
Демченко Мілена просто геніально станцювала танок про любов матері до свого сина "Мальви". Зал був ошелешений від емоцій, що передавала Мілена зі сцени...
Колпакіді Влад неперевершено заспівав пісню "Она вернется". Він так "заволодів аудиторією", що всі йому, навіть, підспівували.
Нашим учасникам активно допомогали учні-активісти нашої школи: Хохлова Настя, Сікорська Вікторія, Шевченко Рита, Лабур Ярік.
Також, наших учасників активно підтримували із зали вболівальники - учні 9-А класу разом з класним керівником Романюк Г.О.
И, зрозуміло, що все це не відбулось би, якби не допомога завуча по виховній роботі та директора ЗОШ № 7.
На цьому вечері наші танцори зі шкільної студії "Актив" виступали зі своїми танцювальными номерами.
Конкурс судило жюрі з представників загалу, а також мера міста Коваленко В.І.
і завміськвно Якубової О.О.
Фотозвіт дивіться ВКонтакте(доступно тільки для зареєстрованих у групі користувачів).