Тиждень української мови та літератури

6 бер. 2015
В рамках тижня української мови та літератури 04.03.2015 та 05.03.2015 відбулися заходи "Філологічний експрес у вишиванках" та "Одягни вишиванку - вшануй пам'ять Кобзаря"

Виховний захід «Філологічний експрес у вишиванках»

Краща мова єднання – це українська .

Саме під таким гаслом 4 березня 2015 року учителі української мови та літератури ЗОШ № 7 Ковтун Т.І, Стрепетова О.В., Тарабанова Я.В. провели  мовно-літературну гру з учнями 5-7 класів «Філологічний експрес у вишиванках». Учні-учасники команд змагалися за звання найкращих знавців рідної мови та літератури. Під час заходу школярі   відповідали на запитання, співали і навіть складали вірші. Під час гри діти вкотре зрозуміли , що українська мова найкраща і що ми непереможні, допоки діємо всі разом.

«Одягни вишиванку – вшануй пам'ять Кобзаря»

У ЗОШ № 7 4 березня 2015 року  демонстрували сучасні "молодіжні" й традиційні вишиванки й одночасно вшановували Тараса Шевченка у флешмобі "Одягни вишиванку!" Учні і вчителі української мови та літератури   школи провели цю акцію в контексті Шевченкових днів. За словами  заступника директора Я.Тарабанової : «Мета  - цієї акції – одягнути учнів школи у вишиванки. Адже українська вишиванка – споконвічний символ духовності української нації. І звичайно, вшанувати таким чином пам 'ять Великого Кобзаря».

Усі інші фото з цих заходів дивіться у шкільній групі ВКонтактеза посиланням