Школа святкує День працівника освіти

2 жовт. 2015
Вже стало доброю традицією на початку жовтня відзначати День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше.

2 жовтня  у ЗОШ №7   відбулося святкування Дня вчителя. Учні 9-11класів подарували вчителям ранкове музичне привітання, що додало гарного настрою кожному. На вході до школи школярі вітали своїх вчителів квітами, піснями та дарували власноруч виготовлені вітальні емблеми.

Після уроків весь педагогічний колектив зібрався в актовій залі,а учні школи підготували чудові концертні номери та привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки з шкільного життя,  музичні вітання у виконанні учнів школи радували всіх вишуканістю репертуару та майстерністю виконання. На святковому концерті зі словами вітання до вчителів звернувся почесний гість мер міста Таврійська Різак М.І. Бажаємо  всім працівникам освіти міцного  здоров’я, щастя і  педагогічних  звершень!