14 трав. 2014

Ми змінимо світ на краще!

«На шкільному подвір’ї повинно бути гарно!» - вирішили в ЗОШ № 7. Учителі, діти і батьки творчо підійшли до цього питання. Спільними зусиллями вони створили унікальний ландшафтний проект. Біля школи з´ явилися чудові клумби, учнів зустрічає радісний Віні Пух, лукаво поглядаючи на вулик з медом і веселих бджілок. Червоні грибочки милують око. А також на шкільному подвір ´ї розмістився екзотичний куточок, де поряд з водоспадом безтурботно щипають травичку пара довгошиїх жираф і чорно-білих зебр. Неподалік від них гріється на сонечку клумба-черепашка, а царівна Жаба чекає на свого принца. Невеличке озеро з лебединою парою запрошує відпочити на зручній лавці. Не один день працювали класні керівники і учні, щоб створити затишну місцинку. Батьки теж не стояли осторонь, а взяли активну участь . Ідеї черпали з різних журналів, фантазували, мріяли, своїм прикладом заохочували дітей. Таким чином, гарно оформлене і доглянуте шкільне подвір ´я, яке потопатиме в зелені, виховуватиме в дітей почуття прекрасного, любов до рідного краю. А ще ця спільна праця довела, що наша школа – це велика дружня родина, яка змогла власними силами облаштувати територію навчального закладу. «Хочеться на Землі залишити гарний слід, - зізнається Лілія Володимирівна, директор ЗОШ № 7. – Ми створили красу на рідній землі, а значить, кращою зробили нашу Вітчизну. Кажуть, що краса врятує світ. Але краса ще й виховує дітей. Адже ті учні, яку кожен день проводять час в такому затишному куточку, будуть бережливо ставитися до праці і самі нестимуть красу у світ». Тільки разом ми можемо зробити цей світ кращим!
31 бер. 2014

Запрошуємо усіх майбутніх першокласників до занять у школі майбутніх першокласників

У ЗОШ № 7 розпочинає свою роботу Школа майбутнього першокласника: з 5 квітня, щосуботи о 9.00 годині
27 лют. 2014

Майбутні першокласники, ми чекаємо на вас!

27 лютого 2014 року в ЗОШ № 7 було проведено збори батьків майбутніх першокласників. Організували і провели збори директор ЗОШ № 7 Грішагіна Л.В., заступники директора з навчально-виховної роботи Тарабанова Я.В., Житкова С.І., заступник директора з виховної роботи Копил Н.М.
14 лют. 2014

ЗОШ №7 обирає найрозумніших

13 лютого 2014 року найбільш ерудовані та кмітливі учні 4-А, 4-Б класів загальноосвітньої школи № 7 змагалися за звання «Найрозумнішого» .
30 лист. 2013

Вітаємо наших учнів з агітбригади "Смайл", які зайняли 4 місце на міському конкурсі агітбригад "Молодь обирає здоров'я"

20 лист. 2013

Вітаємо нашого вчителя світової літератури Звонарьову Людмилу Анатоліївну з ІІ місцем на міському турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2014"

9 лист. 2013

08.11.2013 в нашій школі пройшла ярмарка-продаж та вечір "Міс ОСІНЬ-2013" на дуже високому рівні.

08.11.2013 в нашій школі пройшла осіння ярмарка-продаж та вечір "Міс ОСІНЬ-2013". Фото з ярмарки та вечера дивіться в фотогалереї.
7 лист. 2013

В п'ятницю 08.11.2013 0 12.00 у ЗОШ № 7 відбудеться ярмарка-продаж "Осінь", а також свято "Осінній бал" одразу після ярмарки.

Ярмарка-продаж, присвячена осінньому святу "Міс -осінь-2013".